آشنایی کامل با مهندس صداقتی

در شهریور 1350 در تهران به دنیا آمدم.

اولین مواجهه ی من با انگلیسی در 7 سالگی بود. در مدرسه ی مهر و پرورش در خیابان آپادانا. بعد از تعطیل شدن مدرسه، در شیفت عصر، انگلیسی یاد می گرفتیم.

در دوران راهنمایی و دبیرستان افتخار شاگردی اساتیدی چون جناب نوروزی و آقای منعم رو نصیبم شد. بی تردید، این دو استاد مسلم انگلیسی نقش ارزنده ای در آینده ی انگلیسی من داشتند.

اون زمانها که مثل الان انواع و اقسام کلاسها و آموزشگاه و کتاب های جور  واجور و سی دی و ... نبود.

فوقش یه مجموعه ی لینگافون میتونستیم پیدا کنیم و چند جلد کتاب. ولی واقعیتش خیلی کیف می داد. تمام 6 جلد کتاب english 900  رو خط به خط حفظ بودم.

و همین موضوع باعث شد پایه های انگلیسی من خیلی محکم بشه و بقول استاد بهرام شفیع، "اوس و قوس" دار بشهsmiley. و الان دارم بر اساس همین تجربه، مجموعه انگلیسی خیلی آسان رو تولید میکنم.

بعدها خیلی کتاب خوندم. اصلا کارم شده بود انگلیسی. صبح انگلیسی. ظهر انگلیسی. شب انگلیسی.

هر کتابی که وارد بازار میشد و حس می کردم که ارزش خوندن داره میخوندم. از کتابهای داستان گرفته تا گرامر و listening و speaking.

از 13 سالگی شروع کردم به درس دادن انگلیسی. الان 46 ساله هستم و تصمیم دارم تماااااااااااااااام تجربیات این سالها رو با شما به اشتراک بذارم.

 

و اما راجع به لقمه های خوشمزه انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با لقمه های خوشمزه مهندس کورش صداقتی چیست؟

مطمئناً شما هم تا به امروز کلی برای یادگیری زبان انگلیسی تلاش کرده اید؟

مطمئناً شما هم تا به امروز کلی برای بسته های نرم افزاری و کتاب های مختلف هزینه کرده اید؟و مطمئناً نتیجه ی شگفت انگیزی نگرفته اید.درست است؟

 به این ترتیب برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم.

مهندس کورش صداقتی با بیش از ۳۵ سال فعالیت  یادگیری و یاددهی زبان انگلیسی، مجموعه ای از فایل های تصویری، صوتی و متنی به روش نوین لقمه های خوشمزه انگلیسی منتشر کرده است.

این مجموعه حاصل سال  ها تجربه، تحقیقات بسیار و شناسایی نقاط ضعف و مشکلات زبان آموزان است.

بر اساس جدیدترین تحقیقات، اگر بتوانید روزی نیم ساعت انگلیسی صحبت کنید به سرعت پیشرفت خواهید کرد.

مهم نیست که شما الان فقط ۵ واژه انگلیسی می دانید، مهم این است که مصمم باشید و بخواهید یاد بگیرید؛ و از همین امروز دست به کار شوید و دو تا گوش هایتان را به دست مهندس صداقتی بسپارید.

صحبت کردن به انگلیسی از سریع ترین و موثرترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است.

در روش لقمه های خوشمزه انگلیسی، تنها کافی است بامهندس صداقتی در زمان استراحت، رانندگی،  ورزش، کار و… خلوت کنید و هم صحبت شوید.

آن وقت است که مهندس صداقتی کلی نکته کاربردی و  مهم را با شما در میان می گذارد. نکاتی که معلمان زبان به راحتی در اختیار کسی نمی گذارند و برای پیدا کردن این نکات، باید حداقل ۳۰ کتاب مختلف را زیر و رو کنید.

لقمه های خوشمزه انگلیسی طوری طراحی شده اند که  شما هر روز مجموعه ی واژگان و اصطلاحات خود را افزایش می دهید و با تلفظ صحیح و کاربرد صحیح هر واژه و اصطلاح در مکالمه انگلیسی آشنا می شوید.

از همه مهم تر هیچ کاری بدون تمرین ملکه ذهن نخواهد شد.

رتبه های برتر علمی دنیا با تمرین های  روزانه به این جایگاه رسیده اند؛ یا قهرمانان ورزشی سال ها تمرین کرده اند تا قهرمان شدند.

شما هم برای موفقیت نیاز به تمرین های درست و بجا دارید. لقمه های خوشمزه انگلیسی، تمرین های دلچسبی هم دارد که از همان ثانیه ی اول شما را مجذوب خود کرده و به صحبت و همراهی می کشاند.

تمرین های  این مجموعه باعث می شوند مغز شما انگلیسی را مانند زبان مادری بپذیرد و دیگر در مکالمات پیوسته در حال ترجمه زبان مادری به انگلیسی و بالعکس نباشد.

لقمه های خوشمزه انگلیسی طوری طراحی شده اند که مغزتان را تحریک کنند، تا درک و شناخت شما نسبت به زبان انگلیسی بهبود یابد.

شما هم یک لقمه خوشمزه انگلیسی می خواهید؟

 

معلم را به خانه ببرید و با او همراه شوید.

دیدگاه‌های ارزشمند شما

برای ثبت نظر نیاز است که ابتدا وارد وبسایت شوید. در صورت عدم عضو ابتدا عضو وبسایت شوید
هنوز هیچ کامنتی ثبت نشده . شما اولین نفر باشید !