سوالات متداول

سوال:

چقدر زمان لازم است تا به زبان انگلیسی مسلط شوم؟

باید بدانید كه فراگیری زبان هیچ‌وقت پایان نمی‌یابد و تا پایان عمر، فرآیند یادگیری زبان ادامه دارد، با وجود این اگر منظور از تسلط یك میزان نسبی از دانش، مثلا به اندازه‌ی خوب صحبت كردن، یا اخد نمره‌ی قابل قبولی در آزمون‌های بین المللی است، باید بدانید كه موفقیت در این زمینه، رابطه مستقیم با میزان کوشش و تلاش شما دارد. هرچه از مطالب گفته شده، بهتر پیروی كنید، قطعا در بازه‌ی زمانی كوتاه‌تری به هدف خود خواهید رسید. با این وجود، پیروی از تكنیك‌ها در كنار میزان ساعاتی كه روزانه به فراگیری زبان اختصاص می‌دهید، تاثیر مستقیم خواهد داشت با زمان رسیدن به هدفتان.

به هر حال، تجربه استفاده زبان آموزان، در طول این مدت نشان داده است كه در یك پروسه ی 4 تا 6 ماهه، به حدی خواهید رسید كه به راحتی میتوانید صحبت كنید.

 

سوال:

روزانه چقدر باید تمرین داشته باشیم؟

واقعا این خودتان هستید که باید به این مقدار برسید كه چند ساعت در روز، می‌توانید تمرین و مرور داشته باشید. با وجود این، كاملا بستگی به خودتان خواهد داشت، كه مطالعه‌ را فقط در حد یك مطالعه‌ی آزاد رها كنید و یا اینكه با استفاده كاربردی از آنها، تحولی در خود و دانش خود و زندگی خود ایجاد كنید

 

سوال:

چرا با اینکه من تا به حال کلاسهای زبان زیادی رفته‌ام اما نتیجه‌ی دلخواه و موثری نگرفته‌ام؟

شما در مدرسه، در دانشگاه و در کلاسهای زبان سعی داشته اید با روشهای قدیمی و گرامر محور و کتاب محور، زبان یاد بگیرید. سعی معلمین و اساتید زبان شما نیز همین بوده است. اما روشهای قدیمی مخصوصا روشهای آموزشی‌ای که در کشور ما مرسوم است به غیر از اینکه انگیزه و علاقه‌ی شما را از بین ببرند، کار دیگر نمی‌کنند، البته روشهای قدیمی و گرامر محور موثر، و نتیجه بخش هستند، اما نه در مورد اکثر زبان‌آموزان، این روشهای قدیمی، تنها در خصوص تعداد کمی از زبان آموزان نتیجه بخش هستند. نه در مورد همه‌ی زبان‌آموزان.

روشی که در مجموعه‌ی لقمه‌های خوشمزه انگلیسی ارائه می‌گردد روشی است که بر پایه‌ی تحقیقات و اساتید بین الملی آموزش و یادگیری زبان و نتیجه‌ی عالی این روشها به اثبات رسیده است.

به جای اینکه وقت خود را صرف آزمودن و نتیجه نگرفتن از روشها و تکنیک‌های مختلف و گوناگون رایج در کلاسهای مختلف زبان بکنید و یا اینکه بعد از مدت طولانی و گذراندن کلاسهای مختلف شاید، به روش نسبتا دلخواهی برسید، با استفاده از لقمه‌های خوشمزه انگلیسی، تکنیک‌های عالی فراگیری مفید و موثر زبان را بدست خواهید آورد. و خواهید دانست كه یادگیری چیزی غیر از لذت بردن نیست.

 

دیدگاه‌های ارزشمند شما

برای ثبت نظر نیاز است که ابتدا وارد وبسایت شوید. در صورت عدم عضو ابتدا عضو وبسایت شوید
Rahila | 4 ماه پیش
سلام ممنون از سایت خوبتون میخواستم بدونم اموزش های گرامری که استاد در ابتدای کانال های تلگرام بهش اشاره کردن رو نتونستم پیدا کنم و همچنین من نتونستم وارد تالار گفتگو در تلگرام بشم خطا میداد که این گفتگو وجود ندارد . ممنون میشم منو راهنمایی کنید . با تشکر